Beni Tanıyın

hakkimizda.png

Ben Diyetisyen Utku Öztunay, beslenme ve diyet konularında uzmanlaşmış bir profesyonelim.

İş hayatımın başlangıcından itibaren çevrimiçi diyet hizmeti sunarak danışanlarıma destek vermekteyim. Bu süre zarfında 1000'den fazla danışana rehberlik etme deneyimim oldu.

Kilo kontrolü, kilo alma, aralıklı oruç, düşük karbonhidratlı beslenme, sporcu beslenmesi ve çeşitli hastalıklarla ilgili beslenme konularına odaklandım.

Sürdürülebilir beslenme, sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için beslenme alışkanlıklarının uzun vadeli olarak benimsenmesini ve sürdürülmesini ifade eder. Kısa süreli diyetler ve hızlı kilo kaybı eğilimleri, genellikle vücutta sıkıntılara ve kilo alımına yol açabilir. Oysaki sürdürülebilir bir beslenme planı, kişinin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak, enerji düzeylerini yükseltmek, kilo kontrolünü sağlamak ve sağlığını korumak için uzun vadede sürdürülebilir bir yol sunar.

Kilo sorunu, sporcu beslenmesi, diyabet, insülin direnci, tiroid hastalıkları ve otoimmün hastalıkları olan kişilerin sağlıklı beslenme ve yaşam tarzlarını sürdürülebilir bir sistem üzerine oturtmalarına yardımcı olmak ve onların iyileşmelerine katkıda bulunmak için çalışıyorum.

Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Başarı Hikayeleri

Sizlere güçlü bir ilham ve motivasyon kaynağı oluşturacak birbirinden etkileyici başarı hikayeleriyle siz de sağlıklı yaşam yolculuğunuzda yeni bir adım atın.